Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Поділля - краса України

Поїздом. 2 дні / 1 ніч

Кам'янець-Подільський, Хотин і не тільки... Печери, фортеці, палаци, замки.

  • Хотинська фортеця.
  • Печера Кришталева.
  • Печера Вертеба – єдиний в Україні підземний музей трипільської культури.
  • Кам'янець-Подільський – місто-фортеця, займає в ІІІ місце в Україні за кількістю пам'яток.
  • Замки Поділля.

Програма туру

День перший: фортеця, два замки, дві печери:

Прибуття потягом в Кам’янець-Подільський о 8год.50хв.

9.00 – 9.30 – Їдемо за маршрутом Хотинська фортеця Чернівецька область

9.30 – 11.00 - Хотинська фортеця. В Україні мало історичних пам'яток, які можна було б порівняти із легендарною Хотинською фортецею.

Хотинська фортеця століттями слугувала щитом на шляху ворожих загарбників. Хотин – це арена найбільших бойових подій та вирішальних військових конфліктів. Так, перемога в «Битві за Європу» - Хотинській війні 1621 року показала звитяжність українських козаків Петра Сагайдачного в битві з османами.

Хотинська фортеця користується популярністю серед кінематографістів. Замок можна побачити у фільмах «Захар Беркут», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Тарас Бульба», «Стріли Робін Гуда», «Ясса», «Стара фортеця», «Балада про доблесного лицаря Айвенго» та інші.

11.00 – 12.30 - Переїзд Кришталева печера село Кривче Чортківський район Тернопільська область

12.30 – 14.00 - Печера "Кришталева"

Знаходиться неподалік с. Кривче Чортківського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області, в її галереях проведено освітлення і обладнано для відвідування туристами.

За надзвичайну красу кристалів, Кришталеву печеру називають підземною перлиною Поділля. На початку стіни та склепіння вхідного коридору виблискують темно-коричневим гіпсом, які нагадують листя папороті. Далі зали та коридори печери вимиті водами стародавнього Сарматського моря.  Кажуть, вона утворилась близько 20 мільйонів років тому. Тоді води вимили цілу систему гіпсових проходів у надрах землі. У залі Скель по долівці, розкидані кам’яні піраміди, паралельно до нього тягнеться Коридор кам’яних бурульок, де зі стелі звисають химерні гіпсові нарости, а в Зоологічному залі гіпси нагадують різних тварин.

Цікавою є зала Завалів, де всі звертають увагу на цементні пломби поставлені у 1928 р. Вони залишилися неушкодженими після двох землетрусів, що доказує безпечність печерних мандрів у Кришталевій. Далі прямуємо до килиму гіпсових кристалів білого, кремо­вого та рожево-бурштинового кольору, що покриває стіни Кришталевого коридору, відвідувачів вражає «господар печери — Кам’яний буйвол». Тривалість проходження маршруту — 1,5 год.

14.00 – 15.00 – обід.

15.00 – 16.00 - Переїзд Печера Вертеба село Більче-Золоте Чортківський район Тернопільська область.

16.00 – 17.00 - Відвідування першого в Україні підземного музею трипільської культури в печері Вертеба.

Ми матимемо змогу здійснити мандрівку підземним світом печери, познайомитися з матеріалами археологічних розкопок, оглянути діораму з трипільським посудом і кам'яними скульптурами, що зображують сцени життя трипільців у печері.

По дорозі на протязі дня оглядаємо Замок в с.Окопи, замок в Скалі-Подільській.

18.00– поселення в готель. Вільний вечір в Кам’янці – Подільському.

День другий:

9.00 – 10.00 - Сніданок в готелі

10.00 – 12.00 - Пішохідна екскурсія по місту-фортеці Кам'янець-Подільський з відвідинами: найстарішої в Україні Ратуші із дзвіницею ( XV ст.), кафедрального Петропавлівського костелу з турецьким мінаретом, вірменської церкви, домініканського монастиря, вірменських кварталів. Унікальні гідротехнічні спорудження Руської і Польської брам, за допомогою яких в разі ворожого нападу каньйон, який оточував місто, заповнювався водою. Ми оглянемо всі основні споруди Кам'янця, прогуляємося його ринковими площами, спустимося в каньйон Смотріча і піднімемося на Замковий міст, який в народі називають Турецьким. Відвідування Старого Замку.

12.00 – 13.30 - Екскурсія в Старий замок (XI – XVIІІ ст.ст.). Це один з найвидатніших пам'ятників фортифікаційного мистецтва України (переможець конкурсу 7 чудес України!). Старий замок, потужний оборонний вузол на в'їзді до міста через Замковий міст, був тільки двічі за свою історію захоплений ворогами. Цікаво оглянути перед фортечні оборонні споруди: Новий замок, Замковий міст, який датують 2 ст. н. е. , Міська брама та Вірменський бастіон та знамениті Карвасари з Хрестовоздвиженською дерев'яною церквою.

13.30 - 14.30 - Обід.

15.00 – 16.00 переїзд в Маліївці +Підлісний Мукарів готичний костел Св. Йосипа Дунаєвецького району Хмельницької області.

16.30 – 18.30 - Екскурсія: Маліївці називають наймальовничішим куточком Поділля. До історичної спадщини Маліївців належать неймовірної краси палац графів Орловських з мальовничими ставками, джерелом та фонтаном, водонапірною баштою та чудовим парком, в якому росте понад 80 видів старих дерев. Тут збереглися печери православного монастиря, які є джерелом  унікальної атмосфери та енергетики. Увагу мандрівників привертає рукотворний водоспад химерної форми висотою 18 м.

19.30 – повернення в Кам’янець – Подільський на вокзал.

20.12 відправлення поїзда 140К

Прибуваємо в Київ в 05.20.

Вартість: плацкарт – 150,82, купе 252.83, люкс 643, 28.

Оформити попередню заявку на екскурсію «Поділля - краса України»
Відкласти поки оформлення заявки

Відрекомендуйтесь, будь-ласка:*

Контактна информація (телефон, e-mail):

Додаткова інформация:

X