Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Миргород – Сорочинці - Диканька і не тільки…

2 дні/1ніч.

Київ – Мгарський монастир - Миргород - Великі Сорочинці – Диканька - Опішня - Гогольово – Київ.

День перший

08.00 Виїзд з Києва автобусом єврокласу, дорогою – віртуальна екскурсія на моніторах автобусу – „Міста та містечка, що залишаються за вікнами автобусу – найцікавіші події в історії краю.”

12.30 Відвідування Мгарського монастиря - духовної перлини Лубенської землі.

Святиня вже багато століть височить над мальовничою Сулою. Серця відвідувачів розкриваються тут назустріч чомусь несказанному, незбагненно високому і давно омріяному. Заходячи в монастир по тілу пробігає легенький холодок і неймовірне відчуття духу Божого.

13.30 Екскурсія по одному з найвідоміших курортів України – місту Миргороду з його прекрасним парком, пам'ятниками. Дегустація справжньої "миргородської" - з бюветів.

15.00 Поселення в готель. Вільний час.

17.00. Екскурсія до Великих Сорочинців - місця всесвітньо відомого ярмарку. Ми відвідаємо Спасо-Преображенську церкву, яка відома тим, що в ній хрестили маленького Миколку (який згодом став Миколою Васильовичем.) Вона здивує вас своїм красивим різьбленим липовим іконостасом. У ній ви відчуєте особливу атмосферу, пов'язану з присутністю духа Гоголя на цій повній містики Землі!

18.00 – 21.00 - Факультативна екскурсія - «Вечорниці на Хуторі Гоголя» - «Народні гуляння» зі святковою вечерею з Солохою, з Вакулою і не тільки...»

День другий

08.00 Сніданок . Виселення з готелю.

09.00 Екскурсія в село Гоголево - малу батьковщину великого українського письменника Н.В. Гоголя. Ми з Вами відвідаємо будинок, де жила його сім'я, де народився і виріс відомий письменник.

11.00 Переїзд в столицю українського гончарства Опішню. Тут ви зможете не лише познайомитися з музеєм кераміки, історією і особливостями майстерності українських гончарів, але і самостійно зліпити горщики і сувеніри на справжніх гончарних кругах! Після відвідин музею - ми з вами заїдемо на ринок сувенірів, де ви зможете купити горщики і блюда, тарілки і чашки, куманці і просто забавні сувеніри з кераміки.

13.00. НОВИНКА!!! Відвідаємо музей весіль.
На Вас чекає неймовірне дійство, що приносить щастя.
Увага! Учасником буде кожен з Вас!!!

15.00 Їдемо в Диканьку, в місця РЕАЛЬНИХ героїв повісті Гоголя "Вечори на хуторі поблизу Диканьки".

Диканька зустріне Вас Тріумфальними воротами (аркою) - унікальним архітектурним пам'ятником, який свідчить про перемогу у Вітчизняній війні 1812 роки над французами.

Потім побуваємо в Миколаївському храмі – це родова церква-усипальня сім'ї Кочубєїв. По оповідях, на цьому місці розташований пень, на якому з'явилася ікона Миколи Чудотворця.

Неподалік зростають дуби Кочубея віком 800 років.

16.30. Обід.

18.00 Їдемо в Київ.

Вартість включає:

  • - страховку;
  • - харчування: 1 сніданок, 1 обід;
  • - транспортне обслуговування: автобус євро класу – два дні;
  • - вхідні квитки і екскурсії за програмою.
  • - роботу екскурсоводів;
  • - роботу гіда - 2 дні.
  • - проживання зі всіма зручностями в готелі „Миргород” .

Вартість не включає:

  • факультативну екскурсію – 140 грн.

Оформити попередню заявку на екскурсію «Миргород – Сорочинці - Диканька і не тільки…»
Відкласти поки оформлення заявки

Відрекомендуйтесь, будь-ласка:*

Контактна информація (телефон, e-mail):

Додаткова інформация:

Цілую, чекаю, Лариса, «Київград – Тур». З усіх питань стосовно організації та проведення екскурсій, цін, тощо, дзвоніть, будь ласка, за номерами телефонів: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, або надішліть Ваш запит на адресу електронної пошти: ten.rku@kotlok_asiral

X