Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Володарка. Парк Острів Сакури і Алея Закоханих

1- денний тур.

Володарка – історичне містечко над річкою Рось. Але сьогодні туристи їдуть сюди насамперед подивитись сучасні парки. Алея Закоханих і “Острів Сакури”

Сюди приїжджають гості з різних куточків України. Парки з’явились у селищі в липні і травні 2019 року. Обидва парки збудовані меценатами. Острів Сакури став популярною туристичною локацією.

Алея Закоханих – затишне місце з оригінальними лавочками. Знаходиться на дамбі, над річкою Рось. Поруч височіє новозбудована церква.

Парк “Острів Сакури” розташований на штучному острові посеред річки Рось. Це приватний парк. Його заснував місцевий підприємець. Будувався Острів Сакури 4 роки.  На території висаджено понад 3,5 тисячі рослин, встановлені альтанки, лавки, скульптури, фонтани, ґроти, великий дитячий майданчик, міні-зоопарк. Відкритий у травні 2019 року.

Парк швидко став популярним туристичним місцем. У вихідні тут завжди багато людей. Разом з парком облаштована й туристична інфраструктура: вказівники по дорозі до парку, парковка, туалети, сувенірна лавка, каса, кафе з напоями і легким перекусом, столики для пікніків, інформаційні таблиці, дитячий майданчик.

Тут можна побачити скульптури доісторичних азійських слонів Наумана. Залишки цього зниклого виду знайшов у XIX столітті на території Японії німецький вчений Генріх Науман. На його честь і назвали вид.

Оформити попередню заявку на екскурсію «Володарка. Парк Острів Сакури і Алея Закоханих»
Відкласти поки оформлення заявки

Відрекомендуйтесь, будь-ласка:*

Контактна информація (телефон, e-mail):

Додаткова інформация:

Цілую, чекаю, Лариса, «Київград – Тур». З усіх питань стосовно організації та проведення екскурсій, цін, тощо, дзвоніть, будь ласка, за номерами телефонів: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, або надішліть Ваш запит на адресу електронної пошти: ten.rku@kotlok_asiral

X