Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Шацькі озера + чудеса Волині!

Маршрут туру: Київ – Житомир – Рівне – Клевань – Луцьк – Шацький національний природний парк – Світязь – Володимир – Волинський – Зимно – Луцьк – Житомир – Київ

Тривалість туру: 3 дні/2 ночі.

Транспорт: автобус.

У програмі туру :

 • Шацький національний природний парк — казкова колекція лісових пейзажів та озер — блакитні очі волинської землі;
 • Озеро «Світязь» — найбільше, найчистіше та найглибше озеро в Україні;
 • Тунель ЛЮБОВІ в Клеванії, столиця Волині — місто Луцьк і замок Любарта, Княжий град Владимир-Волинський;
 • Зимненський Святогорский Успенський монастир;
 • Відпочинок і купання на шацьких озерах, прогулянки на яхті, велосипедах;
 • Катання на човнах, катамаранах, байдарках.

Програма туру «Шацькі озера чудеса Волині»!

Перший день

07:00 вранці збір групи та виїзд із Києва..

Увага! Наш подарунок – протягом усього шляху на Вас чекають додаткові віртуальні екскурсії по об'єктах, що знаходяться поза межами екскурсійного маршруту, - наші авторські DVD - презентації, які демонструються на моніторах у комфортабельних екскурсійних автобусах та супроводжуються титрами українською мовою.

13:00. Тунель кохання. Тунель – місце паломництва туристів та пар закоханих. Існує ряд легенд про тунель та його властивості.

14:00. Екскурсія до замку Любарта – унікальна пам'ятка архітектури, стіни якої зберігають спогади про лицарські турніри, відважні бої та жертовні подвиги. Під час екскурсії по замку вам покажуть рідкісні експонати єдиного в Україні музею дзвонів, стародавні стародруки музею, таємничі підземелля старовинного храму, інтер'єр середньовічної в'язниці.

15:00. Оглядова екскурсія містом Луцьк: Театральна площа, Кафедральний Троїцький Собор, пам'ятник Л. Українки, музей-аптека, Свято-Покровська церква, кірха-будинок Євангелістів, «Будинок з химерами», синагога, будинок Косачів, де проживала Л. Українка, костел св.Петра та Павла.

Наш готель - Маєток Nester-House. Будівля маєтку виконана з натурального бруса, що гарантує вам відпочинок не лише в екологічно чистих умовах, а й у естетично довершеній обстановці. На території маєтку є ставки, де можна рибалити цілодобово. Під відкритим небом можна спробувати справжні оздоровчі чани та світязькі грязі.

 • Звичайні оздоровчі чани
 • Грязьові чани

Вода в чані може підігріватися за Вашим бажанням — теплі ванни (37-38 °С) Гарячі ванни (40-42 °С) допоможуть покращити обмін речовин, нормалізувати роботу нервної та серцево-судинної систем. Така процедура надовго запам'ятається, адже Ви відновите не тільки своє тіло, а й покращите емоційний стан на довгу годину.

19.00 – Вечеря. Вільний час.

2 день.

9.00 – 10.00 – сніданок. Вільний день. Відпочинок та купання на найбільшому та найчистішому озері в Україні – Світязь – нашому «українському внутрішньому морі».

Пропонуємо до Вашої уваги цікаві факультативні екскурсії:

 1. Екскурсія туристичними байдарками «Поліські джунглі». Маршрут: озеро Перемут - озеро Луки - озеро Світязь. Тривалість: 3,5 – 4 години.
 2. Екскурсія човнами «Озерний лабіринт». Маршрут: оз. Світязь (затока Лука) – оз. Чорне Велике - оз. Люцимер. Тривалість: 3 – 4 години.
 3. Екскурсія на туристичних байдарках «Шляхи Робінзонів». Маршрут екскурсії найглибшим озером України і найбільшим серед водойм Шацького національного парку - озером Світязь. Тривалість: 3, 5 – 4 години.
 4. Велоралі, велосипедний тур. Марштут: Шацьк – оз. Світязь (ур. Гряда) – оз. Сомінець – оз. Карасинець – оз. Люцимер (смт. Шацьк) – оз. Чорне Велике (смт. Шацьк). Тривалість: 4 години.
 5. Автобусна (автомобільна) екскурсія «Шацькі озера – родзинки Волині».

10.30 – екскурсія. Місто Володимир - Волинський завдяки своєму географічному положенню в різні часи було стратегічним військовим пунктом та значним торговим центром. Про місто є згадка навіть у «Повісті минулих літ», це місто з дуже багатою історією, що має величезне значення для культури цього регіону та України загалом. В даний час Володимир Волинський унікальної краси місто з храмами у візантійському стилі, затишними та зеленими парками та скверами, місто, що трепетно ​​зберігає свою історію.

11.30. Виїзд до Зимненського Святогірського Успенського монастиря.

12.00 – 13.00 – Екскурсія. Монастир розміщений на Святих Пагорбах над річкою Луга біля села Зимне.

Церква, що перебуває в монастирі, за переказами побудована Володимиром, але перероблена наприкінці XVI і на початку XVII ст., в 1892 р. звернена в жіночий монастир. це не лише храми та келії, а й лабіринти підземель із печерною церквою періоду хрещення Волині.

Зимненська чудотворна ікона Божої Матері. Саме цією іконою у 988 році князя Володимира Великого благословив на шлюб із грецькою царівною Анною константинопольський патріарх. На початку 10 століття князь Володимир передав цю сімейну реліквію до Зимненського монастиря. Зараз ікона прославилася чудотвореннями та є головною святинею обителі.

13:00 Обід в кафе монастиря.

14.00 – 22.00 – їдемо до Києва. Протягом усього шляху на Вас чекають додаткові віртуальні екскурсії, фільми, а також традиційно – улюблені пісні караоке…

Вартість туру за 1 особу:

У вартість туру входить:

 • Автобусне обслуговування за програмою – 3 дні згідно маршруту туру;
 • Харчування – 2 сніданки, 1 вечеря, 1 обід;
 • Екскурсія в Тунель Любові (м. Клевань);
 • Екскурсія м. Луцьк;
 • Екскурсія до замку Любарта;
 • Екскурсія м. Володимир – Волинський;
 • Екскурсія Зимненським Святогірським монастирем, його печерами;
 • WiFi у номері та на території бази;
 • Страховка;
 • Робота всіх внутрішніх екскурсоводів;
 • Гід на 3 дні.

У вартість туру не входить:

 • Факультативні екскурсії.
 • Оздоровчі процедури – чани, масажі…
 • Проживання - 2 ночі пропонуємо на вибір:
 • Маєток Nester-House (прайс надсилаю додатково):

Оформити попередню заявку на екскурсію «Шацькі озера + чудеса Волині!»
Відкласти поки оформлення заявки

Відрекомендуйтесь, будь-ласка:*

Контактна информація (телефон, e-mail):

Додаткова інформация:

Цілую, чекаю, Лариса, «Київград – Тур». З усіх питань стосовно організації та проведення екскурсій, цін, тощо, дзвоніть, будь ласка, за номерами телефонів: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, або надішліть Ваш запит на адресу електронної пошти: ten.rku@kotlok_asiral

X