Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Стежками Холодного Яру

1-денний тур «Стежками Холодного Яру»

Урочище «Дуб Максима Залізняка»Церква Петра КалнишевськогоМотронинський монастирЗамкова гораТри КриниціХутір СуботівЧигиринЧигирин

Програма туру:

  1. Екскурсія до хутора Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України — дуб Максима Залізняка. Німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідуємо єдину в Україні церкву святого праведного Петра Калнишевського, останнього кошового отамана Запорізької Січі.
  2. Переїзд до Мотронинського монастиря, під час якого із задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру, цікаві розповіді з історії сіл та міст Черкащини, і про минуле одного з найбільших монастирів області — Мотронинського. Зайдемо до Свято-Троїцького храму, наповнимося спокоєм та радістю від перебування на святих місцях. Онуфрієвське джерело, яке знаходиться поруч із монастирем, подарує молодість та свіжість усім, хто прийшов.
  3. Переїзд до Суботова, родового маєтку великого лицаря України — Богдана Хмельницького. Дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо до Іллінської церкви, створеної за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, розвалини чого знайшли археологи на старому замчищі. І вгамуємо спрагу чистою водичкою з історичних трьох криниць.
  4. Переїзд до Чигирину. Екскурсія по музею Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Відвідуємо храм Петра та Павла, вівтар якого вражає дерев’яним різьбленням. Подивимося на відновлену резиденцію Хмельницького. З Богданової гори разом із гетьманом будемо чаруватися справжньою красою величної України, її природою. Доторкнемося до історії в бастіоні Дорошенка та відчуємо себе захисниками козацької фортеці.
Оформити попередню заявку на екскурсію «Стежками Холодного Яру»
Відкласти поки оформлення заявки

Відрекомендуйтесь, будь-ласка:*

Контактна информація (телефон, e-mail):

Додаткова інформация:

Цілую, чекаю, Лариса, «Київград – Тур». З усіх питань стосовно організації та проведення екскурсій, цін, тощо, дзвоніть, будь ласка, за номерами телефонів: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, або надішліть Ваш запит на адресу електронної пошти: ten.rku@kotlok_asiral

X