Экскурсии на новом уровне!
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Канікули в Ізраїлі

8 днів

Маршрут туру:
Київ – Тель-Авів – Нетанія – Назарет – Віфлеєм – Єрусалим – Акко – Хайфа – Мертве море – Яффо – Тель-Авів – Київ

Опис туру:

Феєрія запрошує Вас познайомитися з однією з найдивовижніших країн світу – Ізраїлем! Восени в Ізраїлі особливо добре, у морі вода тепла, і на вулиці не спекотно. На Вас чекає захоплююча подорож Святою Землею, що знана в історії як колиска релігій. Ви побуваєте біля Стіни Плачу, де можна залишити записку із заповітним бажанням, відпочинете на Мертвому морі – обов'язково перевірте, чи можна лежати на поверхні води і читати книжки! І не забудьте придбати цілющу косметику з Мертвого моря, яку косметологи всього світу використовують у своїй роботі. Ви зможете отримати благословення, стоячи біля Гробу Господнього. Побувати в Назареті – місті, де народився і виріс Ісус, а також здійснити захоплюючу екскурсію по Тель-Авіву. І звичайно ж, чудово відпочити на прекрасних пляжах Середземного моря в Нетанії!

День 1

Київ – Тель-Авів – Нетанія

Виліт з Києва об 11:00 рейсом LY 2652.
Приліт у Тель-Авів о 14:15. Прибуття в аеропорт Бен Гуріон.
Переїзд у Нетанію і реєстрація в готелі MIZPE YAM 3*. Вільний день.
Нетанія – це сімейний курорт. Тут панує спокійна і розслаблена атмосфера. 13,5 кілометрів золотих пляжів, найкрасивіших у країні, простягаються з півночі на південь. Високий обрив над пляжами – точка огляду, звідки далеко видно прозорі бірюзові хвилі Середземного моря. Ліфт до моря – єдина туристична атракція подібного роду в Ізраїлі, за допомогою якої Ви можете швидко спуститися з Головної набережної на пляж.
Ніч у готелі.


День 2

Нетанія – Назарет – Гора Блаженств – Табха

Сніданок у готелі. Екскурсія за маршрутом Галілея Християнська.
Долина Армагедон. Назарет: Храм Благовіщення і колодязь Марії. Річка Йордан – місце хрещення. Кінерет, Гора Блаженств – місце Нагірної Проповіді Ісуса, Тверія. Село Канна Галілейська, Табха – Храм примноження хлібів і риб.
Назарет – священне місто християнського світу, місце, де минуло дитинство Христа. Місто, у якому жила Свята Марія, де явився до неї архангел Гавриїл з благою звісткою. Назарет вважається найбільш християнським містом Ізраїлю, а також єдиним містом у країні, де неділя – вихідний день. Крім того, існує єврейський Нацрат-Іліт, тобто Верхній Назарет, який поступово зливається з Нижнім містом.
Ніч у готелі.


День 3

Нетанія – Віфлеєм – Єрусалим

Сніданок у готелі. Екскурсія до Віфлеєму і в Єрусалим.
Церква Різдва Христового. Гора Сіон: гробниця царя Давида і Світлиця Тайної Вечері. Гетсиманський сад, Старе місто, Стіна Плачу. Хресна дорога (п'ять останніх зупинок). Храм Гробу Господнього. Панорама Єрусалиму.
Віфлеєм – місто, у якому народився Ісус. Над священною печерою, у якій народився Ісус, побудована церква Різдва Христового. Святині храму: ікона Радісної Богородиці, крипта (підземна церква), Віфлеємська 14-кінцева зірка, що символізує місце народження маленького Ісуса і «ясла», у яких лежав Ісус, «вівтар Волхвів».
Єрусалим – одне з найдавніших міст світу, його вік складає понад 3500 років. Священний Єрусалим є центром світових релігій – іудаїзму, християнства та ісламу. Єрусалим – столиця стародавнього Іудейського царства, сьогодні є офіційною столицею Держави Ізраїль, у ньому містяться всі урядові установи.
Святі місця Єрусалима розташовані в Старому місті. Круглий рік туристи і християнські паломники приїжджають відвідати церкву Гробу Господнього, Хресний шлях, Гетсиманський сад, Масляну гору, церкву Вознесіння і Віфінію. Мечеть аль-Акса є третьою за значенням святинею мусульман. Святинями для євреїв є Храмова гора і її західна стіна – Стіна Плачу.
Ніч у готелі.


День 4

Нетанія – Акко – Кейсарія – Хайфа

Сніданок у готелі.
Вільний день або факультативна екскурсія Акко – Кейсарія – Хайфа (50 дол/дорослий, 30 дол/дитина).
Хайфа – перлина північного Ізраїлю, мальовниче і колоритне середземноморське місто, третє за величиною в Ізраїлі. Хайфа розташована на схилах величної гори Кармель «Виноградник Божий». Відвідування національного парку Кейсарія, театр – одне з найвідоміших місць у Кейсарії, порт Іорда Великого і місто хрестоносців. У Хайфі відвідування знаменитих каскадів Бахайських садів, усипальниця Бааба, підйом на оглядовий майданчик, щоб побачити розкішну панораму міста.
Після обіду прогулянка по місту Акко – колоритні старовинні вулички турецьких часів, базари, рибальська пристань і морська набережна.
Ніч у готелі.


День 5

Нетанія – Мертве море – Нетанія

Сніданок у готелі.
Екскурсія на Мертве море, пляж. Екскурсія до фортеці Масада (вхідний квиток і фунікулер 35 доларів). Відвідування фабрики-магазину косметики Мертвого моря.
Відпочинок і купання на пляжі.
На Мертвому морі більше десяти пляжів, більшість із них суспільні. Вони зосереджені в районах Ейн-Бокека і Хамей-Зохара. Ті, кому до душі активний відпочинок, обирають метою своєї подорожі квітучий оазис Ейн-Геді, розташований поблизу прісноводних джерел і в годині їзди від Ейн-Бокек.Сонячне випромінювання в районі Мертвого моря практично позбавлене свого шкідливого, «жорсткого» компонента: тут можна без неприємних наслідків перебувати на сонці по 8 годин на день. Зате в самому морі можна купатися лише два (максимум три) рази в день, і то – не довше, ніж по 20 хвилин. Надзвичайно солона вода Мертвого моря при попаданні на слизові оболонки викликає сильне печіння. Тому, пірнаючи в цю водойму, слід берегти від води ніс, рот і особливо очі, а в разі чого –негайно промити їх під душем.
Ну, а бризкати водою на сусідів у Мертвому морі стане тільки останній людиноненависник, до того ж повністю позбавлений інстинкту самозбереження.
Ніч у готелі.


День 6-7

Нетанія

Сніданок у готелі.
Вільний час у Нетанії. Відпочинок на Середземному морі.
Ніч у готелі.


День 8

Нетанія – Яффо – Тель-Авів – Київ

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.
Оглядова факультативна екскурсія за маршрутом Тель-Авів – Яффо (тривалість – півдня).
Тель-Авів – дивовижне місто. Якщо Єрусалим вважається душею Ізраїлю, то Тель-Авів – це його серце, яке працює і вирує життям 24 години на добу: діловий, галасливий, динамічний, космополітичний, промисловий і культурний центр країни. У цьому незвичайному місті є безліч переваг сучасного міста, а також неповторний шарм і краса курортного містечка – Тель-Авів буквально створений для прогулянок і подорожей. У численних художніх галереях і центрах народної творчості можна побачити чудові роботи місцевих та іноземних художників та умільців.
У Старій частині Яффо збереглося безліч пам'яток середньовічного періоду, споруди хрестоносців і мечеті, монастирі і розвалені стародавньої синагоги.
Уздовж вулиць, які носять назви знаків зодіаку, розташувалися ресторани, галереї та майстерні художників.
Переїзд в аеропорт Бен Гуріон.
Виліт з Тель-Авіва до Києва о 18:50 рейсом LY 2653. Приліт до Києва о 22:15.

Авіапереліт та екскурсії входять у вартість туру!

У вартість входить

  • Авіапереліт; 
  • Групові трансфери; 
  • Проживання в готелі в Нетанії MIZPE YAM 3*; 
  • Екскурсії за програмою: ВСІ, КРІМ - екскурсія Акко – Кейсарія – Хайфа (60 дол/дорослий, 40 дол/дитина).
  • Медична страховка.

У вартість не входить

  • Доплата за одномісне розміщення SNG; 
  • Вхідні квитки:
  • Додаткові екскурсії;
  • Особисті витрати;
  • Чайові гідам/водіям.
Оформить предварительную заявку на экскурсию «Канікули в Ізраїлі»
Отложить пока оформление заявки

Представьтесь, пожалуйста:*

Контактная информация (телефон, e-mail):

Дополнительная информация:

Целую, жду, Лариса, «Киевград – Тур». По всем вопросам относительно организации и проведения экскурсий, цен, и тому подобное, звоните, пожалуйста, по номерам телефонов: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, или пошлите Ваш запрос по адресу электронной почты: ten.rku@kotlok_asiral

X