Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Івано-Франківськ + «Карпатський трамвайчик»

  • Вас чекає захоплююча подорож в Карпати на «Карпатському трамвайчику».
  • Екскурсія до Українського Афону — Манявського Скиту, Блаженного каменю з цілющою водою.
  • Пам’ятки історії, архітектури, старовинні легенди, ретельно продуманий маршрут зроблять тур Івано - Франківськом незабутнім.

День перший.

9.00 — Приїзд в м. Івано-Франківськ.

Зустріч з екскурсоводом. Переїзд до Манявського Скиту, екскурсія до Блаженного каменю з цілющою водою. Манявський скит був заснований у 1608 році вихованцями Афонського монастиря Іваном Вишенським та Іовом Княгиницьким, який став його першим ігуменом. У 1612 році на території монастиря була побудована Хрестовоздвиженська церква. У 1621 році навколо скиту була збудована кам'яна стіна та три потужні оборонні вежі, що служили укриттям під час турецьких і татарських набігів. Княгиницький запровадив у статут монастиря суворі правила, за що Манявський скит прозвали Українським Афоном.

14.00 — Поселення в самому сердці міста в готелі «Надія»*** , або Atrium Hotel.

15.00 — Обід.

16.00 - 19.00 - Незабутні враження залишаться у Вас після екскурсії пішохідною частиною міста. Пам’ятки історії, архітектури, старовинні легенди, ретельно продуманий маршрут зроблять подорож незабутньою.

19.00 — Вільний час. Цікаво провести вечір радимо в кафе «Бункер», Івано-Франківський варіант львівської «КРИЇВКИ». Українська кухня з «партизанськими» назвами страв здивує та підніме Вам настрій!!!

День другий.

9.00 — Сніданок в готелі.

10.00 — Переїзд до м. Вигоди. Вас чекає захоплююча подорож в Карпати на «Карпатському трамвайчику», який повезе Вас мальовничими місцями вздовж берегів екологічно чистої карпатської ріки Мізунки, заповідника «Ширковець»... Ви скуштуєте цілющої мінеральної води з джерела «Нафтуся» та джерельної води з гірського джерела «Дзюркач».

Варіанти подорожі:

  1. Зазвичай подорожі Карпатським трамваєм проходять класичним чотирьохгодинним маршрутом. Початок маршруту о 11:00 до 15:00
  2. Гірський маршрут із зупинками «Карпатський трамвайчик» зазвичай проходить за вісім годин — від 10:00 до 18:00. З Вигоди через Ширковець, Старий та Новий Мізунь, Дубовий кут, Солотвино, Миндунок і Соболь — до урочища Магура. В Солотвинському лісництві туристи відвідають капличку, яка споруджена на місці  перших соляних родовищах одинадцятого століття. На зупинці Миндунок розповідають про особливості давніх лісорозробок, влаштовують огляд старих виробничих приміщень, лісничівки. На кінцевій розкладають пікнік. Повертаючись, можна відвідати орнітологічний заказник в урочищі Дзюркач. А з Нового Мізуня піднімаються на полонину біля гори Лиса (1134 метрів).
  3. Подорож «Карпатським трамваєм» передбачає й інші варіанти маршруту. Мандрівка залізницею може бути поєднана із кількаденними пішими переходами до вершин Менчул (1450 метрів), Яйко-Ілемське (1679 метрів), шляхами визвольних змагань до Вишківського перевалу (930 метрів).
  4. Туристи також можуть замовити загальну екскурсійну програму Долинським районом — автобусні подорожі у заповідник Скелі Довбуша, до озера Синевир, у Гошівський монастир на Ясній Горі, в музей «Бойківщина» в Долині.

15.00 — Обід.

18.00 — Повернення в Івано-Франківськ.

20.00 — Від’їзд до Києва поїздом.

Оформити попередню заявку на екскурсію «Івано-Франківськ + «Карпатський трамвайчик»»
Відкласти поки оформлення заявки

Відрекомендуйтесь, будь-ласка:*

Контактна информація (телефон, e-mail):

Додаткова інформация:

Цілую, чекаю, Лариса, «Київград – Тур». З усіх питань стосовно організації та проведення екскурсій, цін, тощо, дзвоніть, будь ласка, за номерами телефонів: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, або надішліть Ваш запит на адресу електронної пошти: ten.rku@kotlok_asiral

X