Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Автобусні екскурсії по Києву

Шановні туристи!

Щиро запрошуємо Вас на наші автобусні екскурсії по Києву, тривалість яких - 3 години.

Увага! Наш подарунок - на всіх маршрутах Вас чекають додаткові віртуальні екскурсії по туристичним об’єктам, що знаходяться поза межами екскурсійного маршруту - наші авторські DVD - презентації, що демонструються на моніторах в комфортабельних екскурсійних автобусах та супроводжуються титрами російською, українською мовами.

Вартість автобусних екскурсій вказана в наших помісячних планах.

Якщо автобусної екскурсії, що Вас цікавить, в плані на поточний місяць немає, Ви можете замовити її, зв'язавшись с нами.

Цілую, чекаю, Лариса, «Київград – Тур». З усіх питань стосовно організації та проведення екскурсій, цін, тощо, дзвоніть, будь ласка, за номерами телефонів: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, або надішліть Ваш запит на адресу електронної пошти: ten.rku@kotlok_asiral

На Вас чекаєють переможці акції "7 чудес Києва":

 • Андріївська церква та Андріївський узвіз,
 • Будинок з химерами,
 • Видубицький монастир,
 • Володимирський собор,
 • Києво-Могилянська академія та Старий Поділ,
 • Києво-Печерська лавра,
 • Софія Київська.
Детальніше…

Ми відвідаємо Голосіївську пустинь, де покоїться Матушка Аліпія, … а всі бажання, що залишаються в записках, виконуються…

Наберемо води з колодязів прп. Антонія і прп. Феодосія, що знаходяться в Києво – Печерській Лаврі. Ця вода завжди вважалася святою, отож, допоможе і в коханні, і в бізнесі...

Детальніше…

Якщо Ваші вихованці ходять до старшої групи дитячого садка, або ж вони – школярі молодших класів, і Ви хочете організувати для них цікаву екскурсію – тоді ця пропозиція для Вас. Київ для самих маленьких: цікаво, пізнавально і весело для дітей. Спеціально для малюків!

Детальніше…

Тут і сьогодні можна відчути атмосферу старовинної аптеки, в музеї працює фітобар в якому можна випити ароматні настойки, приготовані по рецептах самого Бунге.

В підвальному приміщенні музею знаходиться— чернеча келія Києво-Печерської Лаври ХІ століття, в якій ченці лікували за допомогою трав і молитов; хатина знахарки з глиняною піччю і запашними травами під стелею; підвал алхіміка з восковою фігурою мага ...

Детальніше…

Поштова площа: Річпорт, Пам'ятник морякам Дніпровської флотилії, церква Різдва Христова, Фунікулер, Поштова станція.

Контрактова площа: будиночок Петра, церква Миколи Притиска, Флорівський монастир, Гостинний двір, церква Богородиці Пирогощі, фонтан «Самсон», Києво-Могилянська академія, пам'ятник Григорію Сковороді, Контрактовий будинок, пам'ятник гетьману Сагайдачному, вулиця Сагайдачного.

Детальніше…

Голосіївський район — найбільший за площею район міста Києва.

В ході екскурсії Ви познайомитеся з історією „Китаївського Пустинного скиту”, урочища «Феофанія”, Свято-Покровської Голосіївської пустині, національного комплексу „Експоцентр України”. Запрошуємо до „Пирогово” - у найвідоміший українский скансен - музей під відкритим небом.

Детальніше…

Маршрути: Бабин Яр, Парк Вічної Слави, Національний музей історії Великої Вітчизняної війни, пам”ятник військовим льотчикам, танк ст.м. Шулявка, Парк Перемоги, Площа Перемоги, Державний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили».

Детальніше…
Пропонуємо поєднати тематичну оглядову екскурсію Києвом з відвідуванням київських музеїв та надзвичайно цікавою супутньою інформацією по темі музею. Мабуть, не всі знають про існування в місті таких музеїв, як: музей „Експериментаріум”, музей авіації, музей історії телебачення, музей іграшки, музей-океанаріум, та багато інших. Скориставшись нашими послугами, Ви зможете відвідати будь-який з них та дізнатись багато нового.

Див. – „Музеї Києва запрошують”.

Детальніше…

Екскурсія до школи собаківництва, де виховуються справжні МУХТАРИ. Ви зможете познайомитись з життям, тренуваннями вівчарок – чемпіонів, героїв кінофільмів та маленькими пухнастими „дівчатками” та „хлопчиками”...

Детальніше…

Увага! Екскурсія до телецентру з відвідуванням музею телебачення.

Ви познайомитеся з процесом народження своїх улюблених телепередач та телевізійних серіалів.

Детальніше…

На Вас чекає: чашечка гарячого шоколаду, склянка води – за прекрасно сервірованим столиком, відеорозповідь про виробництво білого та чорного шоколаду, створення власної спільної мега – шоколадки (формат А-4).

Тут можна придбати ексклюзивні шоколадні сувеніри – футбольні м'ячі, машини, чарівні туфельки, чашечки та ложечки з шоколаду...

Детальніше…

Найбільший спорткомплекс України запрошує на екскурсію! Стадіон, що отримав найвищу категорію УЕФА та успішно підтвердив її під час футбольних подій Євро 2012, запрошує усіх охочих на екскурсію. Поспішайте побачити одну з найкращих спортивних арен світу в усій красі!

Детальніше…

За прекрасно сервірованим соляним столиком – Ви на власні очі побачите неймовірні досліди Алхіміка, відеорозповідь про таємниці кристалів солі, покуштуєте смачний та корисний кисневий коктейль, а сюрприз – чарівний сувенір кожному!!!

Детальніше…

На вас чекає захоплюючий технологічний процес перетворення нашої найчистішої води мезозойського періоду в наймодніший напій світу, знайомство з унікальнии перетвореннями пробірок в знайомі нам пляшечки, а також по закінченні екскурсії – ЧАСТУВАННЯ.

Детальніше…

Новий рік – наше головне свято! Ми не уявляємо його без красуні-ялинки та яскравих прикрас на ній. В ході мандрівки Ви дізнаєтесь про новорічні традиції та звичаї різних народів світу, про історію святкування Нового року та виникнення ялинкових прикрас. Запрошуємо у селища Клавдієво та Луб'янка під Києвом.

Детальніше…

Страус – найбільший птах на Землі. У селищі Ясногородка (30 км від Києва) знаходиться ферма страусів з вольєрами, інкубатором, мініатюрним зоопарком, зручним кафе, дитячим містечком. Поїздка на ферму – не лише гарна нагода дізнатись багато нового, але й приємно відпочити в екологічно чистому районі Київської області.

Детальніше…

Відвідини кактусової, тропічної, або субтропічної оранжерей. Ви побачите екзотичні рослини: бананові пальми, фей-хуа...

Ви дізнаєтесь, як вирощуються інжир, кавові дерева, ананаси, лимони, мандарини і інші солодкі плоди... Саджанці для своєї домашньої тропічної оранжереї ви зможете придбати.

На вас чекають ботанічні сади Києва, або „Бананова республіка” у селі Гоголів!

Детальніше…
 • Флорівський монастир
 • Свято-Введенський монастир
 • Йорданський Миколаївський жіночий монастир
 • Покровський монастир
Детальніше…
 • Києво-Печерська Лавра.
 • Софійський Собор.
Детальніше…

Монастирі Києва:

 • Голосіївська пустинь,
 • Китаїв,
 • Церковщина,
 • Феофанія.
Детальніше…

Екскурсія по історичній частині міста. Юні екскурсанти побачать усе найголовніше та найважливіше в рідному місті, відкриють для себе надзвичайно багато нових фактів про древній град Київ, столичне місто могутньої держави Київська Русь з більш ніж 1500-річною історією, один з центрів слов’янства...

Детальніше…

На Вас чекають – вогні Європейської площі і Майдану Незалежності, історія Золотих воріт, вечірній Хрещатик, блиск куполів Софіївської і Михайлівської площ, таємничий Будинок з Химерами та ін....

Детальніше…
X