Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Чернівці — Яремче — Коломия

  • Наш «романтичний Париж» — місто Чернівці + Університет + театр + органний зал.
  • Яремче — перлина Карпат, Стежка Довбуша, музей «Карпати в мініатюрі».
  • Музей Писанки в Коломиї.

«КИЇВГРАД – ТУР» ЗАПРОШУЄ

2 дні в українському Парижі — в місті Чернівці!!!

Програма туру:

День перший.

Виїзд з Києва поїздом.

07.10 — зустріч з представником турагенції міста Чернівці.

08.00 – 09.00 — переїзд в готель, сніданок. (речі залишаємо в камері зберігання готелю).

09.00 – 12.00 — пішохідна оглядова екскурсія історичною частиною Чернівців.

Екскурсія розпочинається у найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – й переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де щодня, рівно в 12, з балкона вежі Ратуші сурмач виграє мелодію «Марічки». Далі Ви прогуляєтесь єдиною пішохідною вулицею – О. Кобилянської. Колись вона називалася Панською і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви відправитеся до Театральної площі, яку з 1905 р. прикрашає міський театр. Закінчується екскурсія біля пам’ятки ЮНЕСКО – колишньої Резиденції митрополитів Буковини й Далмації.

12.00 – 13.00 — Екскурсія Резиденцією Буковинських митрополитів – Чернівецьким національним Університетом. Знайомство з архітектурним ансамблем колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації зсередини. Сьогодні тут знаходиться Чернівецький національний університет. Екскурсія триває 1 год

Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, у яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де відбувалися єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, одна з найгарніших в Європі. Вона була оздоблена мармуром (звідси й теперішня її назва – Мармурова). Не менш захоплює зала засідань Священного синоду (теперішня Червона зала). Її стіни оздоблені китайським червоним шовком. На одній зі стін висять величезні венеціанські дзеркала. Створені за старовинною технологією вони нараховують аж п’ять шарів срібла.

Також Ви відвідаєте діючу церкву Трьох Святителів. Над оздобленням цього храму працювало кілька фахівців високого рівня. Церкву розписував маляр-професор із Відня Карл Йобст. Його пензлю належать темперні розписи з біблійними сюжетами. Крім того, Ви зможете оглянути парк, закладений позаду головного корпусу університету, із рідкісними породами дерев, штучним гротом і бюстом творця ансамблю – архітектора Йосефа Главки.

14.00 — поселення в готель, вільний час.

15.00 — обід.

19.00 — для бажаючих — перегляд спектаклю у академічному обласному театрі ім. Ольги Кобелянської, або концертної програми в філармонії.

День другий.

08.00 — 09.00 — сніданок, виселення з готелю.

Варіант №1:

09.00 —17.30 — Екскурсія до Карпат: Яремче та музей Писанки в Коломиї

Автобусний тур із Чернівців включає поїздку до Яремча – перлини Карпат, де Ви відвідаєте водоспад «Пробій» і сувенірний ринок, а також прогуляєтесь у горах Стежкою Довбуша. Крім того, Ви побуваєте в музеї Писанки в Коломиї. Загальна протяжність маршруту (в обидва боки): автобусом – 260 км, пішки – 4 км. Тур триває 9 год.

По дорозі, у місті Коломия, Ви відвідаєте музей Писанки. Тут представлена унікальна колекція декоративних писанок (більше 6000 експонатів) із різних регіонів України та країн світу. Писанка – це розписане фарбами яйце, переважно з геометричним або рослинним орнаментом. Традиція такого розпису в гуцульському краї сягає глибин багатовікової історії. Викликає інтерес і сама будівля музею, частиною якої є пам’ятник писанці, висотою 13,5 метрів. Таким чином, коломийський пам’ятник – найбільша писанка у світі.

Потім Ви побуваєте в Яремчі. У самому серці цього курортного містечка знаходиться мальовничий водоспад «Пробій». Тут води річки Прут перекочуються камінням і падають з висоти 8 м. Над водоспадом перекинутий пішохідний місток, де можна сфотографуватися на фоні скель у гуцульських костюмах. На іншому березі річки знаходиться ресторан «Гуцульщина» – яскравий зразок дерев’яного зодчества, побудований в 1950-х рр. без жодного цвяха. Поруч із водоспадом розмістився сувенірний ринок. Практично всі сувеніри виготовлені гуцульськими майстрами, у яких, як говорять, «золоті руки». Тут продаються різноманітні вишивки, шкіряні прикраси, вироби з натурального дерева.

Також Ви прогуляєтесь Стежкою Довбуша, що починається на околиці Яремча в заповідному урочищі «Дрібка». Стежка пролягає мальовничим гірським схилом Карпат до скель Довбуша. Давні легенди звіщають, що саме тут заховані скарби Олекси Довбуша – легендарного народного ватажка, гуцульського «Робін Гуда». Вхід у печеру, невидимий для стороннього, покаже безкорисливому сміливцю цвіт папороті в ніч на Івана Купала. А той, хто спробує заволодіти багатством безроздільно, перетвориться на камінь.

Варіант №2:

09.00 — 17.30 Екскурсія до монастиря «Хрещатик» і Джуринського водоспаду.

Автобусний тур із Чернівців до Джуринського водоспаду – найбільшого в рівнинній частині України. По дорозі Ви відвідаєте монастир Святого Іоанна Богослова, що розташувався поблизу с. Хрещатик у каньйоні річки Дністер. Крім того, ще можна відвідати печеру «Кришталева» у с. Кривче. Отже, передбачено 2 варіанти маршруту: Чернівці – монастир Хрещатик – Джуринський водоспад – Чернівці (150 км); Чернівці – монастир Хрещатик – Джуринський водоспад – печера Кришталева – Чернівці (250 км). Тур триває 6-9 год.

Спочатку Ви відвідаєте Хрещатицький православний чоловічий монастир Святого Іоанна Богослова. За переказами, його заснували монахи, які в XVII столітті тікали від уніатів з Манявського скиту. Місце, яке вони обрали, було поруч із джерелом із чудотворною водою. Тут на крутому скелястому березі у ХVII столітті з’явилася перша будівля скиту – муровано-дерев’яна капличка. Нижче каплички Ви побачите печери-келії, видовбані у скелі ченцями, а вище по схилу – муровану церкву Іоанна Богослова з терасою, звідки відкривається мальовничий краєвид Дністровського каньйону.

Потім Ви побуваєте в урочищі «Червоне», назву якому дав колір місцевих пісковиків. Тут на Подільській височині річка Джурин утворила глибоку западину, де на її дні шумить мальовничий водоспад. Загальна висота двох його каскадів становить 16 м, а обсяг падаючої води настільки великий, що шум потоку заглушає співрозмовника, який стоїть поруч. Як звіщають легенди й підтверджують деякі історики, цей водоспад з'явився завдяки турецьким загарбникам. Саме вони під час одного з набігів, що стався більше чотирьох століть тому назад, пустили річку Джурин в інше русло, сподіваючись замучити захисників спрагою й зрештою захопити тутешню фортецю. Неподалік від водоспаду Ви зможете оглянути фортечні вежі-близнюки – все, що залишилося від Червоноградського замку.

Ще можна відвідати печеру «Кришталева» у селі Кривче – одну із небагатьох на Поділлі, де проводяться екскурсії. Її загальна довжина становить 23 км. Вона практично суха і придатна для проходження, а екскурсійний маршрут повністю освітлений. Для відвідувачів доступні 2,5 км ходів, півтори години шляху в світі підземної казки. Після перших майже п’ятисот метрів вхідного коридору, печера розкривається лабіринтами ходів з середньою шириною – 2 м та висотою – 2,7 м. Склепіння і стіни тут блищать крупнокристалічним темно-коричневим гіпсом, гладенько відшліфованим водою.

17.30 — 18.30 — вечеря.

18.30 — вільний час до відправлення поїзда.

Вартість включає:

  • страхування;
  • вхідні білети та екскурсії по програмі.
  • автобус — ІІ день — виїзна екскурсія.
  • роботу екскурсоводів;
  • роботу гіда;
  • харчування — 2 сніданки, 2 обіди.
  • проживання в готелі — 1 ніч.

Вартість не включає:

  • проїзд поїздом;
  • особисті витрати;
  • квиток до театру чи філармонії.

Колток Лариса Анатоліївна, «Київград – Тур»

Мої контакти:

тел. (097) 174-43-21

тел. (063) 538-60-28

тел. (095) 036-15-51

e-mail: larisa_koltok@ukr.net

Сайт: kievgrad-tour.com

X