Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Сорочинський ярмарок. Великі Сорочинці

Відвідування Мгарського монастиря - духовної перлини Лубенської землі.

Відвідини всесвітньо відомого Сорочинського ярмарку.

Екскурсія по одному з найвідоміших курортів України – місту Миргороду з його прекрасним парком, пам'ятниками. Дегустація справжньої "миргородської" - з бюветів.

1-денний тур.

Київ – Великі Сорочинці – Київ

08.00 Виїзд з Києва автобусом єврокласу, дорогою – віртуальна екскурсія на моніторах автобусу – „Міста та містечка, що залишаються за вікнами автобусу – найцікавіші події в історії краю.”

12.30 Відвідування Мгарського монастиря - духовної перлини Лубенської землі.

Святиня вже багато століть височить над мальовничою Сулою. Серця відвідувачів розкриваються тут назустріч чомусь несказанному, незбагненно високому і давно омріяному. Заходячи в монастир по тілу пробігає легенький холодок і неймовірне відчуття духу Божого.

13.30 – 17.30 - Відвідини всесвітньо відомого Сорочинського ярмарку.

На території ярмарку обладнано декілька майданчиків: етнографічна садиба Хиврі, концертний майданчик «Млин», концертний майданчик «Верба», головна сцена, мала сцена і ін., де можна відвідати розважально - презентаційні програми за участю професійних і самодіяльних колективів України і Полтавської області.

Зголоднівши, ви зможете покуштувати миргородські вареники, полтавські галушки, домашню ковбасу, буженину, українське сало і інші блюда національної кухні.

Для бажаючих активних розваг є можливість пуститися в танок з музикантами під передзвони бубна, взяти участь в самих незвичайних і всіляких конкурсах, іграх, змаганнях.

На ярмарку продається ВСЕ!!!

17.30 – 19.00. Екскурсія по одному з найвідоміших курортів України – місту Миргороду з його прекрасним парком, пам'ятниками. Дегустація справжньої "миргородської" - з бюветів.

19.00 Їдемо в Київ.

Вартість включає:

  • - страховку;
  • - транспортне обслуговування: автобус євро класу;
  • - вхідні квитки і екскурсії за програмою;
  • - роботу екскурсоводів;
  • - гід на 2 дні.
  • - проживання в готелі „Миргород” зі всіма зручностями.

Оформити попередню заявку на екскурсію «Сорочинський ярмарок. Великі Сорочинці»
Відкласти поки оформлення заявки

Відрекомендуйтесь, будь-ласка:*

Контактна информація (телефон, e-mail):

Додаткова інформация:

Цілую, чекаю, Лариса, «Київград – Тур». З усіх питань стосовно організації та проведення екскурсій, цін, тощо, дзвоніть, будь ласка, за номерами телефонів: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, або надішліть Ваш запит на адресу електронної пошти: ten.rku@kotlok_asiral

X