Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Кам'янець-Подільський + родзинки Поділля

Дністровський каньйон — Подільські Товтри — скельний монастир Бакота

Програма – СУПЕР:

 • Кам'янець-Подільський – ІІІ місто в Україні по кількості пам'яток (після Києва і Львова),
 • Дністровський каньйон і Товтри – одне з 7 чудес природи України,
 • база відпочинку – євро класу.
Каменец-Подольская крепостьКаньон реки СмотричЗамковый мостРусские вратаМагистратКафедральный костелАрмянская церковьФранцисканский монастырь

Програма туру « Кам'янець-Подільський + родзинки Поділля»:
Тур 2 дні/1ніч.

День перший – субота:

06.30 — місце зустрічі – метро Шулявська, біля знаменитого танка.

06.30 – 13.00 – їдемо в автобусі євро класу по маршруту туру: Київ - Житомир - Новоград–Волинський – Шепетівка - Кам'янець-Подільський.

Увага! Наш дарунок – впродовж всієї дороги Вас чекають додаткові віртуальні екскурсії по об'єктах, які знаходяться поза межами екскурсійного маршруту, - наші авторські DVD - презентації, які демонструються на моніторах в комфортабельних екскурсійних автобусах і супроводяться титрами українською та російською мовами.

14:00 – 18.00 - оглядова екскурсія по Кам'янець - Подільській фортеці.

Екскурсія в Стару і нову фортецю Кам'янця-Подільського - один з найвидатніших пам'ятників фортифікаційного мистецтва України (архітектурний лауреат конкурсу 7 чудес України!!!). Стара фортеця - потужний оборонний вузол на в'їзді до міста по головній дорозі через міст над вузьким перешийком каньйону Смотріча був споруджений в XVI ст на основі староруських зміцнень XI-XII вв.Огляд фортифікаційного комплексу Старого Кам'янця XI-XIX століття: башт - Різницька, Швацького, Гончарна, Кушнірська; Огляд гідротехнічних фортифікаційних споруджень XIV-XVIII вв. - Російських і Польських воріт, Турецького і Вірменського бастіонів, низького Ронделі, Порохової лабораторії, порохових складів, гарнізонних казарм...

Пішохідна екскурсія по місту-фортеці Кам'янець-Подільський з відвідинами: магістрату, кафедрального костелу, турецького мінарета, вірменської церкви, франциськанського монастиря, будинку Потоцьких.

Найстаріша офісна будівля України – місцева ратуша (XІv ст.); величні храми різних конфесій, кафедральний костел з мінаретом; унікальні гідротехнічні спорудження Російських і Польських брам, за допомогою яких в разі ворожого нападу каньйон, який оточував місто, заповнювався водою. Ми оглянемо всі основні споруди Кам'янця, прогуляємося його ринковими площами, спустимося в каньйон Смотріча і піднімемося на Замковий міст, який в народі називають Турецьким.

Вільний час в Кам'янці-Подільському.

В 18.30 — виїзд в готельний комплекс „Ксенія”.

19.00 — Вечеря в ресторані готельного комплексу „Ксенія”. Вільний час і розваги на базі відпочинку.

Готельний комплекс розташований в живописному місці. З терас готелю і ресторану відкривається вид на річку і заповідний ліс, каньйон.

До ваших послуг:

 • ресторан
 • бар
 • сауна
 • басейн
 • більярд
 • альтанки
 • магазин
 • пляж
 • прогулянки на лодках, катамаранах і пароплаві

Купання в чанах з джерельною водою, настояною на травах, під яким горить вогнище. Дно вистелене каменями. Занурення починається у воду з температурою тіла, потім вона підвищується до +40-44° С. Після того, як людина добре розігріється, - стрибає в холодну воду: басейн, або можна викупатися відразу в річці.

День другий. Неділя.

08.00 – 9.00 Сніданок.

09.00 – 14.30 - Ексклюзивна екскурсія по річці Дністер на теплоході до Бакотського скельного монастиря ХII ст.

На берегах Дністра практично немає сіл, отож місце можна віднести до незайманої природи з її дикою красою і живописними пейзажами. Окремим пунктом варто відзначити унікальний Дністровський каньйон - рослини тут відносяться до ендеміків, і крім того, тут водяться різні дикі звіри і птахи. Уздовж Дністра також лісові масиви.

Екскурсія по Національному природному парку «Подільські Товтри».

Відвідини живописної затоки Бакотського і екскурсія Бакотський скельний монастир IV ст. ... Руїни його з Михайлівською церквою збереглися на крутому і обривистому схилі Білої гори, підніжжя якої омиває затока річки Дністер. Тут на високій білій горі вже в ХІ столітті виник чоловічий монастир.

Увага! У монастирі відбуваються неймовірні зцілення, виконуються бажання. Набираємо воду в чарівних джерелах - поліпшуючу зір, для жінок, для чоловіків...

Повернення на теплоході в готель.

15.00 – 16.00 — Обід. Звільнення номерів.

16.00 – 22.00 — їдемо до Києва. Впродовж всього часу на Вас чекають додаткові віртуальні екскурсії, а також вже традиційно – улюблені пісні караоке.

Вартість включає:

 • страховку
 • мешкання - 2- 3-містні номери зі всіма зручностями
 • харчування: 1 вечеря, 1 обід, 1 сніданок
 • транспортне обслуговування:
  1. автобус євро класу – два дні.
  2. теплохід – 6 годин.
 • - всі вхідні квитки і екскурсії за програмою
 • - гід на 2 дні

Додатково оплачується:

 • бар, сауна, басейн, більярд, прокат човнів і катамаранів...
 • купання в чанах з джерельною водою, настояних на травах, під яким горить вогнище

Оформити попередню заявку на екскурсію «Кам'янець-Подільський + родзинки Поділля»
Відкласти поки оформлення заявки

Відрекомендуйтесь, будь-ласка:*

Контактна информація (телефон, e-mail):

Додаткова інформация:

Цілую, чекаю, Лариса, «Київград – Тур». З усіх питань стосовно організації та проведення екскурсій, цін, тощо, дзвоніть, будь ласка, за номерами телефонів: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, або надішліть Ваш запит на адресу електронної пошти: ten.rku@kotlok_asiral

X