Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Програми турів для гостей Києва

Цілую, чекаю, Лариса, «Київград – Тур». З усіх питань стосовно організації та проведення екскурсій, цін, тощо, дзвоніть, будь ласка, за номерами телефонів: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, або надішліть Ваш запит на адресу електронної пошти: ten.rku@kotlok_asiral

Ми запрошуємо Вас:

  • побачити Головну Ялинку України в Києві,
  • відвідати «Новорічне шоу» - за Вашим вибором,
  • побувати в козацькому поселенні „Мамаєва слобода” – зануритися в різдвяне диво козацької України 17 століття,
  • відвідати фабрику ялинкових іграшок,
  • побувати в зимовій казці Парка Київська Русь.
Детальніше…

2дні/1 ніч

Шановні гості міста!

Відвідавши українську столицю, Ви зможете доторкнутися душею до святинь монастирів Києва, до тих святинь, які дійсно зцілюють, воістину творять дива, на власні очі побачити справжні шедеври світової культури, оглянути унікальні пам'ятки архітектури, познайомитися з історією і сьогоденням Києва, стати учасником пізнавальних екскурсій.

Детальніше…

3дні/2 ночі

Шановні гості міста!

Відвідавши українську столицю, Ви зможете доторкнутися душею до святинь монастирів Києва та Коростеня, до тих святинь, які дійсно зцілюють, воістину творять дива, на власні очі побачити справжні шедеври світової культури, оглянути унікальні пам'ятки архітектури, познайомитися з історією і сьогоденням Києва, стати учасником пізнавальних екскурсій.

Детальніше…

2дні/1 ніч

Шановані гості міста!

Відвідавши українську столицю, Ви маєте реальну можливість відчути гостинність і щирість киян, на власні очі побачити справжні шедеври світової культури, оглянути унікальні пам'ятки архітектури, познайомитися з історією і сьогоденням Києва, стати учасником пізнавальних екскурсій, помилуватися живописними краєвидами.

Детальніше…

Короткі пішохідні тури - відмінне рішення для тих, хто хоче заощадити час і гроші, в той же час повноцінно та цікаво відпочити.

Такі поїздки універсальні. Це можуть бути виїзди з усією родиною, з компанією друзів або колег по роботі, а то й романтичне побачення з коханою людиною.

Детальніше…

3 дні/2 ночі

Ми запрошуємо Вас:

Познайомитися з унікальними пам'ятками архітектури Києва, пізнати його історію і сьогодення.

Відвідати найкращі музеї міста - інтерактивний музей води, містичний музей Булгакова, таємничий музей - аптеку, неймовірний музей мікромініатюр. (за вашим бажанням ми організуємо відвідування будь-якого іншого музею Києва).

Детальніше…

3 дні/2 ночі

Ми запрошуємо Вас:

Познайомитися з унікальними пам'ятками архітектури Києва, пізнати його історію і сьогодення.

Познайомитися з культурою, побутом, традиціями, кухнею українського села («Етнографічний музей Бузова»).

Перегорнути сторінки історії України від Київської Русі до наших днів в ході заміської екскурсії – на Ваш вибір.

Детальніше…
X