Екскурсії на новому рівні
(097) 174-43-21
(095) 036-15-51
(063) 538-60-28

Пішохідні екскурсіі по Києву

Шановні туристи!

Щиро запрошуємо Вас на наші пішохідні екскурсії по Києву, тривалість яких - 3 години.

Знайомство з особливостями світогляду та світосприйняття, сукупністю вірувань і віровчень, знайомство зі  звичаями, обрядами, правилами життя і поведінки...

Детальніше…

Подорож у часі та просторі від міста Кия – до земель Либеді.

Ви побуваєте в садибі №2 А. Мурав’єва, «аккурат напротив крыльца Андреевской церкви», де М. Лермонтов написав свою знамениту « Ветку Палестины». Вам подарують свої спогади будинки, де народились В. Некрасов та О. Вертинський.

Детальніше…

Якщо Ваші вихованці ходять до старшої групи дитячого садка, або ж вони – школярі молодших класів, і Ви хочете організувати для них цікаву екскурсію – тоді ця пропозиція для Вас.

Київ для самих маленьких: цікаво, пізнавально і весело для дітей.

Спеціально для малюків!

Детальніше…

Легенди і романтичні особняки Печерська, Царський парк. (Арабський Будиночок, або будиночок з "купе", „Будинок плачучої вдови”, Ляльковий будиночок, або Цукровий будиночок, Шоколадний будиночок, Будинок з химерами, Маріїнський палац, „Місток поцілунків”... співаючий фонтан, і ... справжня казка!)

Детальніше…

По історичній частині древнього Києва. Ви побачите – град Кия, град Володимира, капище язичників, град Ярослава. Помилуєтесь Пейзажною алеєю, пройдете «дорогою предків», відвідаєте Михайлівський золотоверхий монастир, помилуєтеся родзинкою барокко – Андріївською церквою, Софією Київською. Вас чекають «Золоті ворота» і пам'ятник Богдану Хмельницькому…

Детальніше…

Екскурсія в європейський торгівельно - розважальний центр, де Вас чекають Греція, Париж – Ейфелева вежа, Китай, печера з водопадами, Голівуд, а також - ми пропонуємо, а вибір – за Вами: - відвідати кінотеатр 3d, завжди святково-романтичну ковзанку, кінотеатр 7d.

Детальніше…

Верхня частина Андріївського узвозу виникла на шляху, який вже за часів Київської Русі зв'язував Старий Київ (Гору) із Подолом, пролягаючи між пагорбами  Андріївської (Уздихальниці) та Замкової,  Хоревиці та Старокиївської гір. За доби середньовіччя відгалуження Андріївського узвозу було прокладено і до замку на горі Киселівка...

Детальніше…

На Вас чекають – вогні Європейської площі і Майдану Незалежності, історія Золотих воріт, вечірній Хрещатик, блиск куполів Софіївської і Михайлівської площ, таємничий Будинок з Химерами та ін....

Детальніше…

Поштова площа: Річпорт, Пам'ятник морякам Дніпровської флотилії, церква Різдва Христова, Фунікулер, Поштова станція.

Контрактова площа: будиночок Петра, церква Миколи Притиска, Флорівський монастир, Гостинний двір, церква Богородиці Пирогощі, фонтан «Самсон», Києво-Могилянська академія, пам'ятник Григорію Сковороді, Контрактовий будинок, пам'ятник гетьману Сагайдачному, вулиця Сагайдачного.

Детальніше…

На Вас чекає: чашечка гарячого шоколаду, склянка води – за прекрасно сервірованим столиком, відеорозповідь про виробництво білого та чорного шоколаду, створення власної спільної мега – шоколадки (формат А-4).

Тут можна придбати ексклюзивні шоколадні сувеніри – футбольні м'ячі, машини, чарівні туфельки, чашечки та ложечки з шоколаду...

Детальніше…

Тут і сьогодні можна відчути атмосферу старовинної аптеки, в музеї працює фітобар в якому можна випити ароматні настойки, приготовані по рецептах самого Бунге.

В підвальному приміщенні музею знаходиться— чернеча келія Києво-Печерської Лаври ХІ століття, в якій ченці лікували за допомогою трав і молитов; хатина знахарки з глиняною піччю і запашними травами під стелею; підвал алхіміка з восковою фігурою мага ...

Детальніше…

Маршрути: Бабин Яр, Парк Вічної Слави, Національний музей історії Великої Вітчизняної війни, пам”ятник військовим льотчикам, танк ст.м. Шулявка, Парк Перемоги, Площа Перемоги, Державний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили».

Детальніше…

Увага! Екскурсія до телецентру з відвідуванням музею телебачення.

Ви познайомитеся з процесом народження своїх улюблених телепередач та телевізійних серіалів.

Детальніше…

Найбільший спорткомплекс України запрошує на екскурсію! Стадіон, що отримав найвищу категорію УЕФА та успішно підтвердив її під час футбольних подій Євро 2012, запрошує усіх охочих на екскурсію. Поспішайте побачити одну з найкращих спортивних арен світу в усій красі!

Детальніше…

За прекрасно сервірованим соляним столиком – Ви на власні очі побачите неймовірні досліди Алхіміка, відеорозповідь про таємниці кристалів солі, покуштуєте смачний та корисний кисневий коктейль, а сюрприз – чарівний сувенір кожному!!!

Детальніше…

Вартість пішохідних екскурсій вказана в наших помісячних планах.

Якщо пішохідної екскурсії, що Вас цікавить, в плані на поточний місяць немає, Ви можете замовити її, зв'язавшись с нами.

Цілую, чекаю, Лариса, «Київград – Тур». З усіх питань стосовно організації та проведення екскурсій, цін, тощо, дзвоніть, будь ласка, за номерами телефонів: (097) 174-43-21, (095) 036-15-51, (063) 538-60-28, або надішліть Ваш запит на адресу електронної пошти: ten.rku@kotlok_asiral

X